Strava Running and Cycling GPS

Sağlık ve fitness uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 154.6 MB
  • Version 31.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Strava Inc.
Etkileşimli bir haritaya sahip olan bu uygulamada tasarladığınız zorluklara meydan okuyun, yaktığınız kalorileri de istatistiklerle takip edin!

Milyonlarca koşucu ve bisikletçinin kullandığı Strava Running and Cycling GPS uygulamasında gerçekleştirdiğiniz etkinlikleri kolayca kaydedebilir, yapmış olduğunuz diğer etkinliklerle karşılaştırma da yapabilirsiniz.

Aradığınız her şeye sahip olan bu uygulamada yaptığınız koşular esnasında çektiğiniz fotoğrafları da kaydedebilir, hikâyelerini de yazabilirsiniz. Bu sayede kendinize ufak da olsa bir arşiv oluşturabilirsiniz. Dilerseniz sizin için önemli olan noktaları sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Belirlediğiniz hedefe ulaşabilir, liderlik tablosuna adınızı yazdırabilirsiniz!

Bisiklet sürüşleriniz veya koşularınız esnasında veya sonrasında mesafe, hız, kazanılan yükseklik veya yakılan kalori gibi istatistiklerin yanı sıra etkileşimli bir haritaya da sahip olabilirsiniz. Ayrıca kişisel zorluk dereceleri ile belirlediğiniz hedefe ulaşmaya çalışabilirsiniz.

Kalp atışınızı dahi görebileceğiniz bu uygulama, tüm GPS ile çalışan saatlerde veya bisiklet bilgisayarlarında da kolayca çalışabilir. Oldukça eğlenceli olan bu uygulamada en güzel anlarınızı saklayabileceğiniz gibi dostlarınızla mücadele de edebilirsiniz. En güzel sürüşleri ve en yüksek skorları elde ederek adınızı liderlik tablosuna yazdırabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın veya eğitim arkadaşlarınızın faaliyetlerini de takip edebileceğiniz Strava Running and Cycling GPS uygulamasında yapacağınız yorumlarla arkadaşlarınızı motive edebilirsiniz!  

 

 

 

Strava Running and Cycling GPS indir
DİĞER SÜRÜMLER